P S P  -  2 4   w  O p o l u

 

 

MISTRZOWIE SPORTU

MISTRZOSTWA OPOLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH   2018/2019

 IGRZYSKA DZIECI  (rocznik 2006 i młodsi)

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  (rocznik 2004-2005)

 

 mini piłka ręczna chłopców klasy VI i młodsi
 mini piłka ręczna dziewcząt klasy VI i młodsze
 halowa piłka nożna dziewcząt klasy VI i młodsze
 halowa piłka nożna chłopców klasy VI i młodsi
 piłka ręczna dziewcząt klasy VII-VIII
 unihokej dziewcząt klasy VII-VIII
 drużynowe biegi przełajowe  
 sztafetowe biegi przełajowe klasy VI i młodsi
 indywidualne biegi przełajowe  
mini piłka ręczna chłopców       (klasy VI i młodsi)
 rozgrywki grupowe - grupa C               8.11.2018                  (PSP-24 Opole)
         W zawodach uczestniczyły trzy zespoły: PSP-5, PSP-15 oraz PSP-24.

Naszą szkołę reprezentowali: 

 Filip Pasoń (bramkarz)

 

 Pascal Wilczek (bramkarz) wyniki  meczy:
 Jakub Deberny  
 Błażej Janczura PSP-5  :  PSP-24           5:22
 Maksymilian Knapik PSP-24  :  PSP-15          27:5
 Bartosz Kopiec PSP-5  :  PSP-15             9:3
 Adam Otto  
 Marcel Piechota  
 Szymon Piechota  
 Filip Poźniak  
 Łukasz Roesler  
 Aleksander Serek  
 Adrian Skóra  
 Aleksander Śladek  
 Jakub Tileczek  
 Mikołaj Turhan  

 

klasyfikacja  końcowa  zawodów

   I miejsce   PSP-24
   II miejsce   PSP-5  
   III miejsce   PSP-15  

  Nasz zespół uzyskał awans do finału miejskiego.


finał  Mistrzostw Opola               

     

początek

mini piłka ręczna dziewcząt       (klasy VI i młodsze)
 rozgrywki grupowe - grupa A               7.11.2018                  (PSP-24 Opole)
         W zawodach uczestniczyły dwa zespoły: PSP-14 oraz PSP-24. Zespoły z PSP-1 oraz PSP-25 nie dotarły na zawody.

Naszą szkołę reprezentowały: 

 Wiktoria Rzepiak (bramkarka)

 

 Emilia Hałas (bramkarka) wynik  meczu:
 Wiktoria Pawlak  
 Julia Baron PSP-24  :  PSP-14           19:5
 Paulina Pawełczak  
 Wiktoria Mach  
 Julia Simon  
 Emilia Wasilewska  
 Julia Bieniek  
 Emilia Dzwonkowska  
 Wiktoria Kwiatkowska  
 Martyna Oleś  
 Wiktoria Rycaj  
 Nikola Brodzińska  
 Beata Dębowska  
 Natalia Ciszek  
 Ewelina Nowotny  

 

klasyfikacja  końcowa  zawodów

   I miejsce   PSP-24
   II miejsce   PSP-14  

  Nasz zespół uzyskał awans do finału miejskiego, natomiast zespół z PSP-14 o awans do finału powalczy w turnieju barażowym.


finał  Mistrzostw Opola               22.11.2018                       (PSP-24)

     

początek

halowa piłka nożna dziewcząt       (klasy VI i młodsze)
 rozgrywki grupowe - grupa A               25.10.2018                   (PSP-24 Opole)
         W zawodach nasze zawodniczki zmierzyły się z zespołem z PSP-5. Trzeci zespół z PSP-8 nie dotarł na zawody.

Naszą szkołę reprezentowały: 

 Oliwia Wolska (bramkarka)

wynik meczu:

 Julia Baron  
 Wiktoria Pawlak PSP-24 :  PSP-5            8:0
 Wiktoria Mach  
 Julia Simon  
 Paulina Pawełczak  
 Wiktoria Rzepiak  
 Natalia Ciszek  
 Wiktoria Trzcionkowska  

 

 

   I miejsce   PSP-24
   II miejsce   PSP-5  

  Nasz zespół uzyskał awans do finału miejskiego.


finał  Mistrzostw Opola               30.10.2018                       (Stegu Arena)
         W zawodach uczestniczyły zespoły z czterech opolskich szkół podstawowych, które zwyciężyły w rozgrywkach grupowych: PSP-2, PSP-11, PSP-16 oraz PSP-24.

Naszą szkołę reprezentowały te same zawodniczki, które brały udział w rozgrywkach grupowych:

 Oliwia Wolska (bramkarka)

wyniki meczy:

 Julia Baron  
 Wiktoria Pawlak PSP-16 :  PSP-11            0:3
 Wiktoria Mach PSP-24  :  PSP-2             3:0
 Julia Simon PSP-11  :  PSP-2             3:0
 Paulina Pawełczak PSP-16 :  PSP-24            0:4
 Wiktoria Rzepiak PSP-24  :  PSP-11           2:0
 Natalia Ciszek PSP-2  :  PSP-16             0:1
 Wiktoria Trzcionkowska  

   

  

klasyfikacja  końcowa  Mistrzostw Opola

   I miejsce   PSP-24
   II miejsce   PSP-11  
   III miejsce  PSP-16  
   IV miejsce  PSP-2  

  Nasz zespół uzyskał awans do zawodów wojewódzkich


początek

halowa piłka nożna chłopców       (klasy VI i młodsi)
 rozgrywki grupowe - grupa D               22.10.2018                  (PSP-24 Opole)
         W zawodach uczestniczyły zespoły z trzech opolskich szkół podstawowych: PSP-10, PSP-14 oraz PSP-24.

Naszą szkołę reprezentowali: 

 Filip Pasoń (bramkarz)

wyniki meczy:

 Aleksander Śladek (bramkarz)  
 Filip Poźniak PSP-14 :  PSP-10            6:2
 Błażej Janczura PSP-24  :  PSP-14           8:1
 Jakub Deberny PSP-24  :  PSP-10           9:3
 Łukasz Roesler  
 Jakub Tileczek  
 Szymon Piechota  
 Bartosz Kopiec  
 Aleksander Serek  

 

klasyfikacja  końcowa  zawodów

   I miejsce   PSP-24
   II miejsce   PSP-14  
   III miejsce  PSP-10  

  Nasz zespół uzyskał awans do finału miejskiego.


finał  Mistrzostw Opola               29.10.2018                       (Stegu Arena)

      W zawodach uczestniczyły zespoły z sześciu opolskich szkół podstawowych, które zwyciężyły w rozgrywkach grupowych. Nasz zespół rozegrał 2 mecze: z PSP-2 (0:6) oraz ze szkołą TAK (0:4) i ostatecznie w Mistrzostwach Opola w halowej piłce nożnej chłopców  zajął miejsce VI

początek

piłka ręczna dziewcząt        (klasy VII-VIII)
 rozgrywki grupowe - grupa B               18.10.2018                  (Stegu Arena)
         W zawodach uczestniczyły zespoły z czterech opolskich szkół podstawowych oraz gimnazjów: PSP-2 (PG-4) , PSP-14, PSP-31 (PG-11), PSP-24.

Naszą szkołę reprezentowały: 

 Aleksandra Tileczek (bramkarka)

wyniki meczy:

 Barbara Tileczek  
 Izabela Tileczek PSP-24 :  PSP-31           14:4
 Anna Kurus PSP-2  :  PSP-14             5:0
 Alicja Derda PSP-31  :  PSP-14          7 :3
 Zuzanna Kruppa PSP-24  :  PSP-2             8:3
 Julia Chałupka PSP-2 : PSP-31               4:2
 Nina Kolisz PSP-14 : PSP-24             3:9
 Emilia Turhan  

klasyfikacja  końcowa  zawodów

   I miejsce   PSP-24
   II miejsce   PSP-2  
   III miejsce PSP-31  
  IV miejsce PSP-14  

  Nasz zespól oraz zespół PSP-2 (PG-4) uzyskał awans do finału miejskiego.

 


  finał miejski                              23.10.2018                          (Stegu Arena)
         W zawodach uczestniczyły zespoły z czterech opolskich szkół podstawowych oraz gimnazjów: PSP-2 (PG-4) , PLO IX (PG-7), PSP-5 (PG-1), PSP-24.

Naszą szkołę reprezentowały: 

 Aleksandra Tileczek (bramkarka)

wyniki meczy:

 Barbara Tileczek  
 Izabela Tileczek PSP-2 :  PSP-5              2:6
 Anna Kurus PLO IX  :  PSP-24          7:6
 Alicja Derda PSP-5  :  PSP-24            6:8
 Zuzanna Kruppa PSP-2  : PLO IX              2:6
 Julia Chałupka PLO IX : PSP-5             11:1
 Nina Kolisz PSP-24 : PSP-2             10:1
 Emilia Turhan  
 Michelle Wesoły  

 

klasyfikacja  końcowa  Mistrzostw Opola

   I miejsce   PLO IX
   II miejsce   PSP-24  
   III miejsce PSP-5  
  IV miejsce PSP-2  

początek

unihokej dziewcząt         (klasy VII-VIII)
 rozgrywki grupowe                           16.10.2018                        (PSP-5 Opole)
       W zawodach nasze dziewczęta rozegrały jeden mecz z PSP-11 (0:2) i zajęły II miejsce w grupie nie awansując do zawodów finałowych.

Naszą szkołę reprezentowały: 

 Natalia Sajdak  (bramkarka)  
 Natalia Pawłowska
 Julia Kurenda
 Barbara Tileczek
 Izabela Tileczek
 Wiktoria Rosół
 Michelle Wesoły
 Anna Kurus

 

początek

drużynowe biegi przełajowe
 3.10.2018                                                    (park miejski, os. Armii Krajowej) 
 

   W zawodach nasi uczniowie rywalizowali w sześciu kategoriach: dziewczęta w trzech kategoriach (klasy IV i młodsze, klasy V-VI oraz klasy VII-VIII. W tych samych kategoriach wiekowych rywalizowali chłopcy. Każdy zespół składał się z czterech zawodników.

Naszą szkołę w poszczególnych kategoriach reprezentowali:

dziewczęta kl. IV i mł. dziewczęta kl. V-VI dziewczęta kl. VII-VIII
 Weronika Gruchot  Emilia Gotowicka  Alicja Pająk
 Julia Kozak   Paulina Pawełczak  Natalia Pałwowska
 Julia Ciszek    Julia Simon  Anna Rzepiak 
 Nikola Blachaczek  Wiktoria Mach  Martyna Rybak
 rez. Julia Pawlak  -  raz. Izabela Tileczek
 chłopcy kl. IV i mł. chłopcy kl. V-VI chłopcy kl. VII-VIII
 Paweł Kindler  Filip Poźniak    Szymon Cebula
 Dawid Nowak  Jakub Deberny  Adam Gołębiowski
 Tobiasz Janczura  Mikołaj Turhan  Sebastian Świerc
 Krzysztof Weirauch  Alek Śladek  Bartosz Walerus
 -  rez. Łukasz Roesler  Jakub Hołyński
Miejsca zajęte przez nasze zespoły:
 dziewczęta kl. IV i mł.  IV miejsce
 dziewczęta kl. V-VI  IV miejsce
 dziewczęta kl. VII-VIII  II miejsce
 chłopcy kl. IV i mł.   V miejsce
 chłopcy kl. V-VI  IV miejsce
 chłopcy kl. VII-VIII  IV miejsce

srebrne medalistki z klas VII-VIII

początek

sztafetowe biegi przełajowe    (klasy VI i młodsi)
 28.09.2018                                                   (park miejski, os. Armii Krajowej)
 

    W zawodach uczestniczyły szkoły podstawowe miasta Opola. Reprezentacja szkoły składała się z ośmiu zawodników (osobno dziewczęta i chłopcy). Naszą szkołę reprezentowali: 

 Ewelina Nowotny  Filip Pasoń
 Katarzyna Harlak  Szymon Piechota
 Beata Dębowska  Aleksander Śladek
 Julia Bieniek  Marcel Pochopin
 Paulina Pawelczak  Mikołaj Turhan
 Julia Simon  Błażej Janczura
 Emilia Gotowicka  Jakub Deberny
 Wiktoria Pawlak  Filip Poźniak
 rez.  Nikola Brodzińska rez.  Łukasz Roesler, Adrian Skóra

 

W zawodach rywalizowało 12 reprezentacji szkół podstawowych (6 w kategorii dziewcząt oraz 6 w kategorii chłopców). 

Dziewczęta zajęły w zawodach II miejsce natomiast chłopcy III miejsce.


początek

indywidualne biegi przełajowe
 25.09.2018                                                  (park miejski, os. Armii Krajowej) 
 

   W zawodach uczestniczyli uczniowie klas V i młodszych oraz VI szkół podstawowych (Igrzyska Dzieci).  Startowali także uczniowie klas VII oraz VIII (Igrzyska Młodzieży Szkolnej).  Naszą szkołę w tych zwodach reprezentowali:

dziewczęta kl.VI   dz. kl.V i młodsze  chłopcy kl.VI chł. kl.V i młodsi
 Paulina Pawełczak  Emilia Dzwonkowska  Filip Poźniak    Marcel Pochopin 
 Emilia Gotowicka   Ewelina Nowotny  Szymon Piechota  Szymon Krupa
 Wiktoria Pawlak    Julia Stępień  Mikołaj Turhan  Józef Bejczuk 
 Julia Simon   Karolina Mikulska  Bartosz Kopiec  Bartosz Chmurowski
 Julia Bieniek  Weronika Gruchot    Jakub Deberny  Gracjan Kupisz
 Emilia Wasilewska  Wiktoria   -  Pawel Kindler
 Dominika Sauerbier  Trzcionkowska -  Pascal Wilczek
 dziewczęta kl.VIII dziewczęta kl.VII chłopcy kl.VII chłopcy kl.VIII
 Alicja Pająk -Natalia Pawłowska  Alan Piszczan  Szymon Cebula
 Julia Kowol -Izabela Tileczek  Jakub Chrobak  Adam Gołębiowski
 Michelle Wesoły - -  Sebastian Świerc
 Nina Kolisz - -  Bartosz Walerus
 - - -  Jakub Hołyński
    

                        

Najlepsze miejsca indywidualne zajęte przez naszych uczniów:

  I miejsce - Wiktoria Pawlak (2006)    
  II miejsce - Filip Poźniak  (2006)
 IV miejsce - Szymon Cebula (2004)
 VI miejsce - Izabela Tileczek (2005)
 VI miejsce - Emilia Gotowicka (2006)
VI miejsce - Jakub Deberny (2006)
 VI miejsce - Alicja Pająk (2004)
 VI miejsce - Adam Gołębiowski  (2004)

 VIII miejsce - Julia Simon  (2006)

początek

ARCHIWUM

A. Martuś