W minionym roku szkolnym (2018/19) nasza szko豉 zaj窸a I miejsce

w rywalizacji opolskich szk馧 podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci

    

Nasi uczniowie Wiktoria Pawlak oraz Filip Po幡iak zostali laureatami plebiscytu

na najlepszego sportowca Igrzysk Dzieci w kategorii dziewcz徠 i ch這pc闚

  

MISTRZOWIE SPORTU

MISTRZOSTWA OPOLA SZK茛 PODSTAWOWYCH   2019/2020

 IGRZYSKA DZIECI  (rocznik 2007 i m這dsi)

IGRZYSKA MΜDZIE玆 SZKOLNEJ  (rocznik 2005-2006)

 

 halowa pi趾a no積a dziewcz徠 klasy VII-VIII
 unihokej ch這pc闚 klasy VI i m這dsi
 halowa pi趾a no積a ch這pc闚 klasy VI i m這dsi
 unihokej dziewcz徠 klasy VI i m這dsze
 halowa pi趾a no積a dziewcz徠 klasy VI i m這dsze
 dru篡nowe i indywidualne biegi prze豉jowe  
 sztafetowe biegi prze豉jowe  
   
halowa pi趾a no積a dziewcz徠         (klasy VII-VIII)
 eliminacje - grupa C                            17.10.2019                        (PLO IX)
      W zawodach uczestniczy造 dwa zespo造: PSP-7 oraz PSP-24. Zesp馧 PSP-29 ni wzi掖 udzia逝 w zawodach. Nasz szko喚 reprezentowa造:
 Julia Baron  
 Wiktoria Pawlak

wynik meczu:

 Wiktoria Mach

PSP-24 :  PSP-7       4:1
 Paulina Pawe販zak

 Julia Simon
 Emilia Gotowicka
 Anna Rzepiak
 Wiktoria Rzepiak
 Wiktoria Wojtala
 Oliwia Wolska
 Wiktoria Podemska

klasyfikacja  ko鎍owa  zawod闚

   I miejsce   PSP-24
   II miejsce  PSP-7  

 

Nasz zesp馧 awansowa do fina逝 miejskiego

pocz徠ek

unihokej ch這pc闚          (klasy VI i m這dsze)
 eliminacje - grupa C                       17.10.2019                        (PSP-29)
      W zawodach uczestniczy造 zespo造 z czterech opolskich szk馧 podstawowych: PSP-5,  PSP-24, PSP-25 oraz PSP-30).  Nasz szko喚 reprezentowa造:
 Bejczuk J霩ef  
 Chmurowski Bartosz

wyniki meczy:

 Jaje ㄆkasz

 
 Kindler Pawe  
 Krupa Szymon  
 Kupisz Gracjan  
 Nowak Dawid  
 Pochopin Marcel  
 Wilczek Pascal  

klasyfikacja  ko鎍owa  zawod闚

   I miejsce   PSP-5
   II miejsce   PSP-2  
   III miejsce   PSP-24  
   IV miejsce   PSP-25  
 

PSP-5 oraz PSP-2 uzyska造 awans do fina逝 miejskiego.

pocz徠ek

halowa pi趾a no積a ch這pc闚      (klasy VI i m這dsze)
 eliminacje - grupa F                                     15.10.2019                        (PSP-24)
      W zawodach uczestniczy造 zespo造 z trzech opolskich szk馧 podstawowych: PSP-24,  PSP-30 oraz PSP-31).  Nasz szko喚 reprezentowali:
 Bejczuk J霩ef  
 Chmurowski Bartosz

wyniki meczy:

 Jaje ㄆkasz

 
 Kindler Pawe PSP-31 :  PSP-30         9:0
 Krupa Szymon PSP-31 :  PSP-24         6:0
 Kupisz Gracjan PSP-24  :  PSP-30        6:0
 Nowak Dawid  
 Pochopin Marcel  
 Wilczek Pascal  

klasyfikacja  ko鎍owa  zawod闚

   I miejsce   PSP-31
   II miejsce   PSP-24  
   III miejsce   PSP-30  
 

PSP-31 uzyska豉 awans do p馧fina逝 miejskiego.

pocz徠ek

unihokej dziewcz徠     (klasy VI i m這dsze)
 eliminacje - grupa A                     9.10.2019                        (PSP-29)
      W zawodach uczestniczy造 zespo造 z czterech opolskich szk馧 podstawowych: PSP-5,  PSP-24, PSP-25 oraz PSP-30).  Nasz szko喚 reprezentowa造:
 Ciszek Julia  
 Ciszek Natalia

wyniki meczy:

 Ha豉s Emilia

 
 Kruk Anna PSP-5 :  PSP-24          4:2
 Kruk Natalia PSP-30 :  PSP-25        1:0
 Dzwonkowska Emilia PSP-24  :  PSP-25       2:1
 Nowotny Ewelina PSP-5 :  PSP-30          4:2
 Olejniczak Hanna PSP-30 :  PSP-24        0:1
 Trzcionkowska Wiktoria PSP-25  :  PSP-5         0:4

klasyfikacja  ko鎍owa  zawod闚

   I miejsce   PSP-5
   II miejsce   PSP-24  
   III miejsce   PSP-30  
   IV miejsce   PSP-25  
 

PSP-5 oraz PSP-24 uzyska造 awans do fina逝 miejskiego.

pocz徠ek

halowa pi趾a no積a dziewcz徠     (klasy VI i m這dsze)
 eliminacje - grupa A                         8.10.2019                        (PSP-24)
      W zawodach uczestniczy造 dwa zespo造: szko豉 TAK oraz PSP-24.  Nasz szko喚 reprezentowa造:
 Ciszek Julia  
 Ciszek Natalia

wynik meczu:

 Ha豉s Emilia

 
 Kruk Anna PSP-24 :  TAK       4:0
 Kruk Natalia  
 Kruk Olga
 Mikulska Karolina
 Nowotny Ewelina
 Prus Amelia
 Trzcionkowska Wiktoria

klasyfikacja  ko鎍owa  zawod闚

   I miejsce   PSP-24
   II miejsce   TAK  

 

Nasz zesp馧 awansowa do fina逝 miejskiego

pocz徠ek

dru篡nowe i indywidualne biegi prze豉jowe
 1.10.2019                                                  (park miejski, os. Armii Krajowej) 

 

W dru篡nowych biegach prze豉jowych uczniowie naszej szko造 rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych:

klasy VII-VIII (Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej),

klasy V-VI oraz klasy IV i m這dsze (Igrzyska Dzieci).   

Nasz szko喚 w tych zwodach reprezentowali:

dziewcz皻a kl. VII-VIII   dziewcz皻a kl. V-VI   dziewcz皻a kl. IV 
 Paulina Pawe販zak  Emilia Dzwonkowska  Jagoda Zdanowicz 
 Emilia Gotowicka   Ewelina Nowotny  Julia Ciszek
 Wiktoria Pawlak    Julia St瘼ie  Olga Kruk 
 Julia Baron  Karolina Mikulska  Marcelina
ch這pcy kl. VII-VIII   ch這pcy kl. V-VI  ch這pcy kl. IV 
 Jakub Deberny    
 B豉瞠j Janczura    
 Aleksander 奸adek    
 Miko豉j Turhan    
    

Najlepiej spisa造 si dziewcz皻a z klas VII-VIII, kt鏎e zaj窸y II miejsce

dziewcz皻a z klas IV, kt鏎e zaj窸y miejsce III

oraz dziewcz皻a z klas V-VI, kt鏎e zaj窸y miejsce IV

                              

Najlepsze miejsca indywidualne zaj皻e przez naszych uczni闚:

Julia Baron   - V miejsce

Ewelina Nowotny   - V miejsce

pocz徠ek

 

sztafetowe biegi prze豉jowe   
 24.09.2019                                                  (park miejski, os. Armii Krajowej)

 

    W zawodach uczestniczy造 szko造 podstawowe miasta Opola. Reprezentacja szko造 sk豉da豉 si z o鄉iu zawodnik闚 (osobno dziewcz皻a i ch這pcy). Rywalizowano w dw鏂h kategoriach wiekowych: rocznik 2007 i m這dsi (Igrzyska Dzieci) oraz rocznik 2005-2006 (Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej). Najlepiej na zawodach spisa造 si dziewcz皻a z klas VII-VIII oraz ch這pcy z klas VII-VIII. Nasz szko喚 reprezentowali: 

 Oliwia Wolska  Filip Paso
 Wiktoria Wojtala  Dawid Witon
 Julia Bieniek  Alan Piszczan
 Dominika Sauerbier  Jakub Chrobak
 Martyna Rybak  Aleksander 奸adek
 Paulina Pawe販zak  B豉瞠j Janczura
 Emilia Gotowicka  Jakub Deberny
 Wiktoria Pawlak  Filip Po幡iak
 rez.  Julia Baron  rez.  ㄆkasz Roesler

 

W zawodach rywalizowa這 12 reprezentacji szk馧 podstawowych (6 w kategorii dziewcz徠 oraz 6 w kategorii ch這pc闚). 

Dziewcz皻a zaj窸y w zawodach II miejsce natomiast ch這pcy III miejsce

   

pocz徠ek

ARCHIWUM

A. Martu