Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24 w Opolu                   sport szkolny                         zawody okazjonalne                      mistrzostwa Opola (archiwum)

  MISTRZOSTWA  OPOLA  SZKÓŁ  PODSTAWOWYCH

  2008/2009
Lista zawodów
galerie
 

indywidualne biegi przełajowe
 30.09.2008                            (tereny zielone na os. ZWM)
W zawodach uczestniczyli uczniowie klas V i VI szkół podstawowych.  Naszą szkołę w tych zwodach reprezentowali:
dziewczęta kl.V chłopcy kl.V dziewczęta kl.VI chłopcy kl.VI
Agata Pilawka Tomasz Zwardoń Jola Uciechowska Bartosz Sobczyński
Paulina Bielang Tomasz Łacny Natalia Smolin Daniel Wolny
Natalia Obrycka Tomasz Okos Magda Danowska Mateusz Kurpiers
Ewa Okoniewska Damian Zając Weronika Bakanowicz Karol Krawczyk
Dominika Atłachowicz Bartosz Kuźnia Monika Widera Paweł Cichecki
Daria Puscz . Jessica Zakaszewska Michał Surma
 

Najlepsze miejsca zajęte przez naszych uczniów to:

II miejsce    - Jola Uciechowska
II miejsce    - Bartosz Sobczyński

III miejsce   - Tomasz Zwardoń

Zespołowo zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli w Mistrzostwach Opola II miejsce.
 sztafetowe biegi przełajowe
 16.10.2008                            (tereny zielone na os. ZWM)
W zawodach uczestniczyły szkoły podstawowe miasta Opola. Reprezentacja szkoły składała się z ośmiu zawodników (osobno dziewczęta i chłopcy). Naszą szkołę reprezentowali: 
 Jolanta Uciechowska  Bartosz Sobczyński
 Magdalena Danowska  Daniel Wolny
 Kamila Kałabun  Karol Krawczyk
 Barbara Wierzbicka  Paweł Cichecki
 Monika Widera  Paweł Kolenda
 Jessica Zakaszewska  Tomasz Łacny
 Natalia Obrycka  Damian Zając
 Daria Puscz  Tomasz Zwardoń
   Marcin Czioska
W zawodach rywalizowało 12 reprezentacji szkół podstawowych. 
Dziewczęta zajęły w zawodach II miejsce zdobywając tytuł Wicemistrzyń Opola, natomiast chłopcy zajęli miejsce III. 
Medaliści sztafetowych biegów przełajowych:

kategoria dziewcząt

kategoria chłopców

I miejsce   PSP-2 I miejsce   PSP-2
   II miejsce   PSP-24  II miejsce   PSP-14

  III miejsce

  PSP-21

    III miejsce

  PSP-24
początek
halowa piłka nożna dziewcząt
 ROZGRYWKI GRUPOWE - GRUPA B       28.10.2008            (sala gimnastyczna PSP-24)
W zawodach uczestniczyły dziewczęta z czterech opolskich szkół podstawowych (PSP-15, PSP-16, PSP24, PSP-26). Naszą szkołę reprezentowały: 
 Katarzyna Stachowicz  
 Magdalena Danowska

Wyniki poszczególnych meczy:

 Kamila Kałabun PSP-15  :  PSP-16       2:1
 Barbara Wierzbicka PSP-24  :  PSP-26       0:1
 Monika Widera PSP-15  :  PSP-26       3:0
 Marta Filecka PSP-16  :  PSP-24       0:1
 Dorota Nowak PSP-15  :  PSP-24       1:3
 Dominika Ocik PSP-16  :  PSP-26       2:0
 Magdalena Drej  

klasyfikacja  końcowa  rozgrywek  grupowych

   I miejsce   PSP-24
   II miejsce   PSP-15  
   III miejsce   PSP-16

  IV miejsce

  PSP-26

 Zespoły, które zajęły I i II miejsce (PSP-24 oraz PSP-15) uzyskały awans do finału miejskiego, który odbędzie się 5.11.2008 r.


FINAŁ  MIEJSKI        5.11.2008            (sala gimnastyczna PSP-24)
W zawodach uczestniczyły drużyny, które w rozgrywkach grupowych zajęły I i II miejsca (PSP-14, PSP-15, PSP-21, PSP-24). Naszą szkołę reprezentowały: 
 Katarzyna Stachowicz  
 Magdalena Danowska

Wyniki poszczególnych meczy:

 Kamila Kałabun PSP-15  :  PSP-24       3:0
 Barbara Wierzbicka PSP-14  :  PSP-21       2:1
 Monika Widera PSP-15  :  PSP-14       2:2
 Marta Filecka PSP-24  :  PSP-21       1:0
 Dorota Nowak PSP-15  :  PSP-21       4:1
 Dominika Ocik PSP-24  :  PSP-14       1:5
 Magdalena Drej  

klasyfikacja  końcowa  Mistrzostw Opola

   I miejsce   PSP-15
   II miejsce   PSP-14  
   III miejsce   PSP-24

  IV miejsce

  PSP-21

 Zwycięzca, czyli reprezentacja PSP-15 uzyskała awans do półfinału wojewódzkiego

początek
halowa piłka nożna chłopców
 ROZGRYWKI GRUPOWE - GRUPA A       30.10.2008            (sala gimnastyczna PSP-24)
W zawodach uczestniczyli chłopcy z czterech opolskich szkół podstawowych (PSP-8, PSP-9, PSP-24, PSP-28). Naszą szkołę reprezentowali: 
 Maciej Kyć  
 Damian Zając

Wyniki poszczególnych meczy:

 Bartosz Sobczyński PSP-24  :  PSP-8       13:1
 Patryk Szlensog PSP-9  :  PSP-28         1:4
 Mateusz Kurpiers PSP-8  :  PSP-9          2:2
 Daniel Wolny PSP-24  :  PSP-28       6:1
 Bartek Olewiński PSP-8  :  PSP-28         0:6
 Dawid Stupak PSP-24  :  PSP-9         6:1
 Mateusz Hołyński  
 Tomasz Zwardoń  
 Tomasz Łacny  
 Marcin Czioska  

klasyfikacja  końcowa  rozgrywek  grupowych

   I miejsce   PSP-24
   II miejsce   PSP-28  
   III miejsce   PSP-9

  IV miejsce

  PSP-8

 Zespoły, które zajęły I i II miejsce (PSP-24 oraz PSP-28) uzyskały awans do półfinału miejskiego.


PÓŁFINAŁ  MIEJSKI        4.11.2008            (sala gimnastyczna PSP-24)
W zawodach uczestniczyły drużyny, które w eliminacjach zajęły I i II miejsca. W naszym półfinale spotkały się: PSP-2, PSP-14, PSP-15, PSP-24. Naszą szkołę reprezentowali: 
 Maciej Kyć  
 Damian Zając

Wyniki poszczególnych meczy:

 Bartosz Sobczyński PSP-2  :  PSP-15        11:0
 Patryk Szlensog PSP-24  :  PSP-14        6:0
 Mateusz Kurpiers PSP-24  :  PSP-15        6:0
 Daniel Wolny PSP-2  :  PSP-14          4:2
 Bartek Olewiński PSP-14  :  PSP-15        2:0
 Dawid Stupak PSP-24  :  PSP-2          3:2
 Mateusz Hołyński  

 

klasyfikacja  końcowa  półfinału 

   I miejsce   PSP-24
   II miejsce   PSP-2  
   III miejsce   PSP-14

  IV miejsce

  PSP-15

 Zespoły, które zajęły I i II miejsce (PSP-24 oraz PSP-2) uzyskały awans do finału miejskiego.


FINAŁ  MIEJSKI        7.11.2008            (sala gimnastyczna PSP-24)
W zawodach uczestniczyły drużyny, które w rozgrywkach półfinałowych zajęły I i II miejsca    (PSP-2, PSP-11, PSP-24, PSP-29). Naszą szkołę reprezentowali: 
 Maciej Kyć  
 Damian Zając

Wyniki poszczególnych meczy:

 Bartosz Sobczyński PSP-24  :  PSP-11        2:1
 Tomasz Zwardoń PSP-2  :  PSP-29          2:3
 Patryk Szlensog PSP-24  :  PSP-2          6:2
 Mateusz Kurpiers PSP-11  :  PSP-29        1:0
 Daniel Wolny PSP-24  :  PSP-29        2:1
 Bartek Olewiński PSP-11  :  PSP-2          1:2
 Dawid Stupak  
 Mateusz Hołyński  
 Grzegorz Okos  

 

     klasyfikacja  końcowa  Mistrzostw Opola

   I miejsce   PSP-24
   II miejsce   PSP-29  
   III miejsce   PSP-11

  IV miejsce

  PSP-2

Zawodnik PSP-24 Bartosz Sobczyński został królem strzelców zawodów (zdobył 6 bramek). 

Nasza reprezentacja, jako zwycięzca Mistrzostw Opola w halowej piłce nożnej chłopców, uzyskała awans do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 14.11.2008 w Prudniku.


PÓŁFINAŁ  WOJEWÓDZKI        14.11.2008            (Prudnik - hala Obuwnika)
W zawodach uczestniczyli zwycięzcy rozgrywek powiatowych z następujących powiatów:  Opole (PSP-24), Prudnik (PSP-4) , Strzelce Opolskie (PSP-7), Namysłów. Na zawody nie dojechała szkoła, która zwyciężyła w Mistrzostwach powiat namysłowskiego.                 Naszą szkołę reprezentowali: 
 Maciej Kyć  
 Damian Zając

Wyniki poszczególnych meczy:

 Bartosz Sobczyński  
 Tomasz Zwardoń Opole    :  Prudnik                       3:2
 Patryk Szlensog Opole    :  Strzelce Opolskie          1:0
 Mateusz Kurpiers Prudnik  :  Strzelce Opolskie          0:2
 Daniel Wolny  
 Tomasz Łacny  
 Marcin Czioska  
 Grzegorz Okos  

 

klasyfikacja  końcowa  półfinału wojewódzkiego

   I miejsce  PSP-24  Opole
   II miejsce  PSP-7  Strzelce Opolskie
   III miejsce  PSP-4  Prudnik

 

Najlepszymi zawodnikami naszej drużyny byli:                                                         Maciej Kyć (bramkarz) oraz Bartosz Sobczyński (zdobywca 4 bramek).

Nasza reprezentacja, jako zwycięzca półfinału wojewódzkiego w halowej piłce nożnej chłopców, uzyskała awans do finału wojewódzkiego.


FINAŁ  WOJEWÓDZKI        4.12.2008            (sala gimnastyczna PSP-24)
W zawodach uczestniczyły drużyny, które zwyciężyły w czterech półfinałach wojewódzkich   (PSSP-5 Krapkowice, PSP-2 Olesno, PSP-24 Opole, PSP-Pawłowiczki). Naszą szkołę reprezentowali: 
 Maciej Kyć  
 Damian Zając

Wyniki poszczególnych meczy:

 Bartosz Sobczyński  
 Tomasz Zwardoń Krapkowice  :  Olesno        1:2
 Patryk Szlensog Opole  :  Pawłowiczki          1:2
 Mateusz Kurpiers Krapkowice  :  Opole          1:2
 Daniel Wolny Olesno  :  Pawłowiczki        0:2
 Tomasz Łacny Krapkowice  :  Pawłowiczki   3:2
 Dawid Stupak Olesno  :  Opole                2:2
 Marcin Czioska  

 

     klasyfikacja  końcowa  Mistrzostw Opola

   I miejsce   PSP  Pawłowiczki
   II miejsce   PSP-24 Opole
   III miejsce   PSP-2 Olesno

  IV miejsce

  PSSP-5 Krapkowice

 

Zawodnik PSP-24 Bartosz Sobczyński został królem strzelców zawodów (zdobył 3 bramki). Za najlepszego zawodnika naszej drużyny został uznany Maciej Kyć.


początek
mini piłka ręczna dziewcząt
 ROZGRYWKI GRUPOWE - GRUPA C       17.11.2008            (sala gimnastyczna PSP-24)
W zawodach uczestniczyły dziewczęta z czterech opolskich szkół podstawowych (PSP-7,  PSP-14, PSP21, PSP-24). Naszą szkołę reprezentowały: 
 Katarzyna Stachowicz  
 Kamila Kałabun  
 Marta Filecka Wyniki poszczególnych meczy:
 Monika Widera

 

 Barbara Wierzbicka PSP-7  :  PSP-14         1:19
 Karolina Blacha PSP-21  :  PSP-24       3:13
 Dominika Ocik PSP-7  :  PSP-21        1:13
 Dorota Nowak PSP-14 :  PSP-24        5:12
 Beata Piekut PSP-7 :  PSP-24         2:11
 Kamila Waluś PSP-14  :  PSP-21       9:13
 Paulina Nowak  
 Magdalena Drej  
 Marta Fornalik  

klasyfikacja  końcowa  rozgrywek  grupowych

   I miejsce   PSP-24 6 pkt
   II miejsce   PSP-21 4 pkt
   III miejsce   PSP-14 2 pkt

  IV miejsce

  PSP-7 0 pkt

   Wybrano najlepsze zawodniczki poszczególnych drużyn:

 PSP-24     Magdalena Drej

 PSP-21     Natalia Fesdorf

 PSP-14     Angelika Obukowicz

 PSP-7       Angelika Dudzinska

   Wybrano także najlepszą bramkarkę turnieju: Katarzyna Stachowicz (PSP-24)

 

   Zwycięzca zawodów (PSP-24) uzyskał awans do finału miejskiego, natomiast zdobywca     II miejsca (PSP-21) zagra w turnieju barażowym o wejście do finału.


FINAŁ  MIEJSKI        2.12.2008            (sala gimnastyczna PSP-24)
W zawodach uczestniczyły zwyciężczynie rozgrywek grupowych oraz zwycięzca turnieju barażowego (PSP-2,  PSP-15, PSP21, PSP-24). Naszą szkołę reprezentowały: 
 Katarzyna Stachowicz  
 Magda Danowska  
 Kamila Kałabun  
 Marta Filecka  
 Monika Widera  
 Barbara Wierzbicka  
 Karolina Blacha  
 Dominika Ocik  
 Natalia Obrycka  
 Agata Hetko  
 Natalia Smolin  
 Kamila Waluś  
 Paulina Nowak  
 Magdalena Drej  
 Marta Fornalik  

klasyfikacja  końcowa  rozgrywek  grupowych

   I miejsce   PSP-24 6 pkt
   II miejsce   PSP-21 4 pkt
   III miejsce   PSP-2 2 pkt

  IV miejsce

  PSP-15 0 pkt

  

  Najskuteczniejszą zawodniczką zawodów została Magdalena Danowska (PSP-24)

  Wybrano także najlepszą bramkarkę turnieju: Katarzyna Stachowicz (PSP-24)

 

  Zwycięzca zawodów (drużyna PSP-24) oraz drużyna, która zajęła II miejsce (PSP-21) będą reprezentować Opole w rozgrywkach wojewódzkich.

 


PÓŁFINAŁ  WOJEWÓDZKI      11.12.2008       (Strzelce Opolskie)

W zawodach uczestniczyły  (PSP-7 Strzelce Opolskie,  PSP-2 Grodków, PSP-24 Opole). Naszą szkołę reprezentowały: 
 Katarzyna Stachowicz  
 Magda Danowska  
 Kamila Kałabun  
 Marta Filecka Wyniki poszczególnych meczy:
 Monika Widera

 

 Barbara Wierzbicka Grodków  :  Strzelce Op.      3:1
 Karolina Blacha Opole  :  Strzelce Op.         7:3
 Dominika Ocik Opole  :  Grodków              5:4
 Natalia Obrycka  
 Agata Hetko  
 Natalia Smolin  
 Kamila Waluś  
 Paulina Nowak  
 Marta Fornalik  

klasyfikacja  końcowa  półfinału wojewódzkiego

   I miejsce   PSP-24  Opole 4 pkt
   II miejsce  Grodków 2 pkt
   III miejsce  Strzelce Opolskie 0 pkt

Zwycięzca zawodów (drużyna PSP-24) uzyskała awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w styczniu 2009.


FINAŁ  WOJEWÓDZKI      16.01.2009       (Krapkowice)

W zawodach uczestniczyły  (PSSP-5 Krapkowice,  PSP-3 Grodków, PSP - Dobrzeń Wielki, PSP-24 Opole). Naszą szkołę reprezentowały: 
 Katarzyna Stachowicz  
 Magda Danowska Wyniki meczy rozegranych przez PSP-24:
 Kamila Kałabun

 

 Marta Filecka Dobrzeń Wielki  :  Opole      16:4
 Monika Widera Krapkowice  :  Opole           11:8
 Barbara Wierzbicka Grodków  :    Opole           12:10
 Karolina Blacha
 Dominika Ocik
 Natalia Obrycka
 Magdalena Drej
 Natalia Smolin
 Kamila Waluś

klasyfikacja  końcowa  finału wojewódzkiego

   I miejsce  Dobrzeń Wielki
   II miejsce  Grodków
   III miejsce  Krapkowice
   IV miejsce  PSP-24  Opole

          Monika Widera, która zdobyła 8 bramek dla naszego zespołu, została uznana za najlepszą zawodniczkę drużyny. Bramki zdobywały także: Magda Danowska i Marta Filecka po 5 bramek, Kamila Kałabun - 3 bramki oraz Dominika Ocik - 1 bramka.

 

początek
mini piłka ręczna chłopców
 ROZGRYWKI GRUPOWE - GRUPA B       13.11.2008            (hala Gwardii Opole)
W zawodach brali udział uczniowie z trzech opolskich szkół podstawowych (PSP-14,  PSP-21, PSP-24). Naszą szkołę reprezentowali: 
 Maciej Kyć  
 Damian Zając  
 Bartosz Sobczyński Wyniki poszczególnych meczy:
 Daniel Wolny

 

 Patryk Szlensog PSP-24  :  PSP-14       18:2
 Dawid Stupak PSP-24  :  PSP-21       20:3
 Tomasz Łacny PSP-14  :  PSP-21        8:7
 Marcin Czioska  
 Tomasz Okos  
 Grzegorz Okos  

klasyfikacja  końcowa  rozgrywek  grupowych

   I miejsce   PSP-24 4 pkt
   II miejsce   PSP-14 2 pkt
   III miejsce   PSP-21 0 pkt

 

  Zwycięzca zawodów (PSP-24) uzyskał awans do finału miejskiego, natomiast zdobywca     II miejsca (PSP-14) zagra w turnieju barażowym o wejście do finału.


FINAŁ  MIEJSKI       28.11.2008            (hala Gwardii Opole)

W zawodach brali udział uczniowie z czterech opolskich szkół podstawowych (PSP-1,  PSP-11, PSP-24, PSP-29). Naszą szkołę reprezentowali: 
 Maciej Kyć  
 Damian Zając  
 Bartosz Sobczyński Wyniki poszczególnych meczy:
 Daniel Wolny

 

 Patryk Szlensog PSP-11  :  PSP-29       2:7
 Dawid Stupak PSP-1  :  PSP-24         4:7
 Tomasz Łacny PSP-1  :  PSP-29         6:9
 Marcin Czioska PSP-11  :  PSP-24      6:13
 Jakub Matuszek PSP-24  :  PSP-29       8:4
 Tomasz Okos PSP-1  :  PSP-11         8:9
 Mateusz Kurpiers  
 Bartek Olewiński  
 Grzegorz Okos  

klasyfikacja  końcowa  rozgrywek  grupowych

   I miejsce   PSP-24 6 pkt
   II miejsce   PSP-29 4 pkt
   II miejsce   PSP-11 2 pkt
   III miejsce   PSP-1 0 pkt

  Zwycięzca zawodów (drużyna PSP-24) oraz drużyna, która zajęła II miejsce (PSP-29) reprezentowały Opole w rozgrywkach wojewódzkich. Nasz zespół zajął w swoim półfinale wojewódzkim II miejsce.

 

początek
mini piłka siatkowa dziewcząt
 ROZGRYWKI GRUPOWE - GRUPA C       6.01.2009            (PSP-29)
W zawodach uczestniczyły dziewczęta z czterech opolskich szkół podstawowych (PSP-11, PSP-14, PSP24, PSP-29). Naszą szkołę reprezentowały: 
 Katarzyna Stachowicz  
 Magdalena Danowska

Wyniki poszczególnych meczy:

 Kamila Kałabun PSP-29  :  PSP-24       2:1
 Barbara Wierzbicka PSP-11  :  PSP-14       0:2
 Monika Widera PSP-29  :  PSP-11       2:0
 Marta Filecka PSP-24  :  PSP-14       0:2
 Natalia Smolin PSP-29  :  PSP-14       2:0
 Beata Piekut PSP-24  :  PSP-11       2:1
 Agata Hetko  

klasyfikacja  końcowa  rozgrywek  grupowych

   I miejsce   PSP-29
   II miejsce   PSP-14  
   III miejsce   PSP-24

  IV miejsce

  PSP-11

W Mistrzostwach Opola w mini piłce siatkowej dziewcząt nasza reprezentacja ostatecznie zajęła VIII miejsce.

początek
mini piłka siatkowa chłopców
 
 ROZGRYWKI GRUPOWE - GRUPA C       7.01.2009            (sala gimnastyczna PSP-20)
W zawodach uczestniczyli chłopcy z czterech opolskich szkół podstawowych (PSP-5, PSP-11, PSP-20, PSP-24, PSP-29). Naszą szkołę reprezentowali: 
 Maciej Kyć  
 Damian Zając

Wyniki  meczy 

 Bartosz Sobczyński rozegranych przez nasz  zespół:
 Patryk Szlensog  
 Tomasz Zwardoń PSP-24  :  PSP-11       1:2
 Tomasz Łacny PSP-24  :  PSP-20       0:2
 Bartek Olewiński PSP-24  :  PSP-29       2:0
 Dawid Stupak PSP-24  :  PSP-5         2:0
 

klasyfikacja  końcowa  rozgrywek  grupowych

   I miejsce   PSP-20
   II miejsce   PSP-11  
   III miejsce   PSP-24

  IV miejsce

  PSP-29

  V miejsce

  PSP-5

W Mistrzostwach Opola w mini piłce siatkowej chłopców nasza reprezentacja ostatecznie zajęła VIII miejsce.

początek
mini koszykówka dziewcząt
 ROZGRYWKI GRUPOWE                     11.02.2009            (MOS Opole)
     W zawodach uczestniczyły dziewczęta z czterech opolskich szkół podstawowych (PSP-11, PSP-16, PSP-24, PSP-26). Naszą szkołę reprezentowały: 
 Monika Widera  
 Magda Danowska  
 Marta Filecka

Wyniki poszczególnych meczy:

 Kasia Stachowicz PSP-11  :  PSP-16       34:4
 Kamila Kałabun PSP-24  :  PSP-26       45:4
 Basia Wierzbicka PSP-24  :  PSP-16     17:13
 Natalia Smolin PSP-11 :  PSP-26      14:20
 Karolina Blacha PSP-26  :  PSP-16     10:27
 Dorota Nowak PSP-24  :  PSP-11       40:6
 Dominika Ocik  
 Kamila Waluś  
 Natalia Obrycka  

klasyfikacja  końcowa  rozgrywek  grupowych

   I miejsce   PSP-24
   II miejsce   PSP-16  
   III miejsce   PSP-26  

  IV miejsce

  PSP-11  

Najwiecej punktów dla naszego zespołu zdobywały:

  Magda Danowska - 35
  Monika Widera - 27
  Marta Filecka - 10
  Kamila Kałabun - 8

Nasza drużyna awansowała do finału miejskiego, natomiast zespół z II miejsca będzie brał udział w turnieju barażowym o wejście do finału.


FINAŁ  MIEJSKI                     19.02.2009            (PSP-15)
      W zawodach uczestniczyły reprezentacje czterech opolskich szkół podstawowych, które wygrały swoje rozgrywki grupowe oraz barażowe (PSP-2, PSP-15, PSP-16, PSP-24).      Naszą szkołę reprezentowały: 
 Monika Widera  
 Magda Danowska

Wyniki poszczególnych meczy:

 Marta Filecka PSP-24  :  PSP-16       20:11
 Kasia Stachowicz PSP-15  :  PSP-2         36:27
 Kamila Kałabun PSP-16  :  PSP-2         18:17
 Basia Wierzbicka PSP-24 :  PSP-15        37:24
 Natalia Smolin PSP-16  :  PSP-15       20:26
 Karolina Blacha PSP-24  :  PSP-2         46:12
 Dorota Nowak
 Dominika Ocik
 Kamila Waluś
 Natalia Obrycka

klasyfikacja  końcowa  Mistrzostw Opola

   I miejsce   PSP-24
   II miejsce   PSP-15  
   III miejsce   PSP-16  

  IV miejsce

  PSP-2  

Najwiecej punktów dla naszego zespołu zdobywały:

  Magda Danowska - 36   (6,16,14)
  Monika Widera - 25   (2,7,16)
  Kasia Stachowicz - 20   (4,12,4)
  Marta Filecka - 14   (4,2,8)

Nasza reprezentacja jako Mistrz Opola będzie reprezentować nasze miasto w rozgrywkach wojewódzkich.


PÓŁFINAŁ  WOJEWÓDZKI                  5.03.2009            (PSP-3 Brzeg)
      W zawodach uczestniczyły dziewczęta, które zwyciężyły w swoich rozgrywkach powiatowych (PSP-3 Brzeg, PSP-1 Krapkowice, PSP Ścinawa Mała /Nysa/, PSP-24 Opole).      Naszą szkołę reprezentowały: 
 Monika Widera  
 Magda Danowska

Wyniki poszczególnych meczy:

 Marta Filecka Brzeg  :  Opole               35:18
 Kasia Stachowicz Krapkowice  :  Ścinawa     25:12
 Kamila Kałabun Brzeg  :  Ścinawa              55:6
 Basia Wierzbicka Opole :  Krapkowice        27:14
 Natalia Smolin Brzeg  :  Krapkowice       47:18
 Karolina Blacha Opole  :  Ścinawa             12:5
 Jola Uciechowska
 Dorota Nowak  
 Dominika Ocik
 Kamila Waluś
 Natalia Obrycka

klasyfikacja  końcowa  turnieju

   I miejsce   PSP-3 Brzeg
   II miejsce    PSP-24 Opole  
   III miejsce   PSP-1 Krapkowice  

  IV miejsce

  PSP Ścinawa Mała  

Najwiecej punktów dla naszego zespołu zdobywały:

  Magda Danowska - 22  
  Monika Widera - 12  
  Marta Filecka - 8  
  Kasia Stachowicz i Kamila Kałabun - po 4  

18 marca odbył się finał wojewódzki w mini koszykówce dziewcząt, w którym zespół z Brzegu (jedyny zespół, któremu w całych rozgrywkach koszykówki ulegliśmy) wygrał wszystkie mecze (40:15, 40:21, 56:18), zostając tym samym mistrzem województwa i awansował do finału krajowego.

początek
mini koszykówka chłopców
 ROZGRYWKI GRUPOWE                     4.02.2009            (PSP-15)
      W zawodach uczestniczyły zespoły z czterech opolskich szkół podstawowych            (PSP-1, PSP-9, PSP-15, PSP-24, PSP-25).

Wyniki meczy naszego zespołu:

PSP-24  :  PSP-1        20:21
PSP-24  :  PSP-9        33:13
PSP-24  :  PSP-15      20:21
PSP-24 :  PSP-25        25:7

klasyfikacja  końcowa  rozgrywek  grupowych

   I miejsce   PSP-1  
   II miejsce   PSP-15    
   III miejsce   PSP-24    

  IV miejsce

  PSP-9    

  V miejsce

  PSP-25    

      Do finału miejskiego awansowali uczniowie z PSP-1, natomiast zespół z II miejsca (PSP-15) będzie brał udział w turnieju barażowym o wejście do finału. Nasza drużyna na tym etapie zakończyła udział w rozgrywkach chłopców i ostatecznie zajęła w Mistrzostwach Opola IX miejsce.

początek
dwa ognie
      W rozgrywkach dwóch ogni uczestniczyli uczniowie klas IV opolskich podstawówek. Nasze dziewczęta zakończyły swój udział w Mistrzostwach Opola na pierwszym etapie zdobywając ostatecznie w Mistrzostwach Opola w dwa ognie VII miejsce, natomiast drużyna chłopców po sukcesach w rozgrywkach grupowych i półfinale awansowała do finału miejskiego zajmując w nim III miejsce. Mistrzostwo Opola wywalczyli uczniowie z PSP-2 natomiast II miejsce zajęła PSP-11.

klasyfikacja  końcowa  finału  miejskiego

   I miejsce   PSP-2  
   II miejsce   PSP-11   dziewczęta  VII miejsce
   III miejsce   PSP-24  

  IV miejsce

  PSP-14  
początek
Mały Olimpijczyk
      W zwodach Małego Olimpijczyka uczestniczyli uczniowie klas IV opolskich szkół podstawowych. Reprezentacja chłopców wygrała pierwszy etap z PSP-10, natomiast w drugim etapie uległa drużynie z PSP-8 i ostatecznie zajęła w Mistrzostwach Opola w zawodach Małego Olimpijczyka IX miejsce. Nasze dziewczęta z kolei w pierwszym etapie pokonały PSP-10, w drugim PSP-8 i awansowały do finału miejskiego zajmując w nim ostatecznie     IV miejsce.

klasyfikacja  końcowa  finału  miejskiego

   I miejsce   PSP-16  
   II miejsce   PSP-15   chłopcy  IX miejsce
   III miejsce   PSP-11  

  IV miejsce

  PSP-24  
początek
tenis stołowy
FINAŁ MIEJSKI                     11-12.03.2009            (MOS Opole)
      Mistrzostwa Opola w drużynowym tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców odbywały się w dniach 11 i 12.03.2009 w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym.                 W dniu 11.03.2009 rywalizowały dziewczęta. Naszą szkołę reprezentowały:
     Marta Filecka

     Kasia Stachowicz
     Martyna Andrzejczak

12.03.2009 startowali chłopcy, a nasz zespół wystąpił w składzie:

     Bartosz Sobczyński

     Maciej Kyć

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli w zawodach V miejsce.

początek
badminton
FINAŁ MIEJSKI                         25-26.03.2009                         (PSP-24 Opole)
      Mistrzostwa Opola w drużynowym badmintonie w kategorii dziewcząt i chłopców odbywały się w dniach 25 i 26.03.2009 na naszej sali gimnastycznej.                              W dniu 25.03.2009 rywalizowały dziewczęta. Naszą szkołę reprezentowały:
     Magdalena Danowska

     Marta Filecka
     Monika Widera

  W fazie grupowej nasze zawodniczki pokonały zespół z PSP-16, PSP-8 oraz PSP-28,          w półfinale zwyciężyły PSP-2, natomiast w finale uległy dziewczętom z PSP-15 i zajęły ostatecznie w zawodach II miejsce zdobywając tytuł Wicemistrzyń Opola.

    26.03.2009 startowali chłopcy, a nasz zespół wystąpił w składzie:

     Bartosz Sobczyński

 

     Patryk Szlensog

    Nasi zawodnicy w fazie grupowej wygrali dwa mecze i zajęli II miejsce, w półfinale        a następnie w meczu o III miejsce przegrali swoje spotkania i zajęli ostatecznie IV miejsce w Mistrzostwach Opola .

początek
mini piłka nożna chłopców
 ROZGRYWKI GRUPOWE - GRUPA A              8.04.2009                      (boisko PSP-24)
W zawodach uczestniczyli chłopcy z czterech opolskich szkół podstawowych (PSP-9, PSP-24, PSP-28, "Nasza Szkoła"). Naszą szkołę reprezentowali: 
 Maciej Kyć  
 Damian Zając

Wyniki poszczególnych meczy:

 Bartosz Sobczyński  
 Patryk Szlensog PSP-28  :  Nasza Szkoła   0:0
 Mateusz Kurpiers PSP-24  :  PSP-9             4:0
 Daniel Wolny PSP-24  :  Nasza Szkoła   1:0
 Bartek Olewiński PSP-28  : PSP-9              2:0
 Tomasz Zwardoń PSP-9  :  Nasza Szkoła     0:1
 Tomasz Łacny PSP-24  :  PSP-28            3:1
 Marcin Czioska  

klasyfikacja  końcowa  rozgrywek  grupowych

   I miejsce   PSP-24 9 pkt
   II miejsce   PSP-28 4 pkt
   III miejsce  Nasza Szkoła 4 pkt

  IV miejsce

  PSP-9 0 pkt

 Zespoły, które zajęły I i II miejsce (PSP-24 oraz PSP-28) uzyskały awans do półfinału miejskiego.


PÓŁFINAŁ  MIEJSKI                              16.04.2009                         (boisko PSP-24)

W zawodach uczestniczyły reprezentacje trzech opolskich szkół podstawowych, które w rozgrywkach grupowych zajęły I i II  miejsca (PSP-15, PSP-21, PSP-24, na zawodach nie zjawił się zespół PSP-14). Naszą szkołę reprezentowali: 
 Maciej Kyć  
 Damian Zając

Wyniki poszczególnych meczy:

 Bartosz Sobczyński  
 Patryk Szlensog PSP-15  :  PSP-21        2:0
 Mateusz Kurpiers PSP-24  :  PSP-15        4:2
 Daniel Wolny PSP-24  :  PSP-21        3:0
 Bartek Olewiński  
 Tomasz Zwardoń  
 Tomasz Łacny  
 Dawid Stupak  

klasyfikacja  końcowa  półfinału

   I miejsce   PSP-24 6 pkt
   II miejsce   PSP-15 3 pkt
   III miejsce   PSP-21 0 pkt

 Zespoły, które zajęły I i II miejsce (PSP-24 oraz PSP-15) uzyskały awans do finału miejskiego.


FINAŁ  MIEJSKI                  21.04.2009                      (stadion LKS Groszmal Opole)
W zawodach uczestniczyli chłopcy z czterech opolskich szkół podstawowych, którzy w rozgrywkach półfinałowych zajęli I i II miejsca (PSP-2, PSP-15, PSP-24, PSP-28).          Naszą szkołę reprezentowali: 
 Maciej Kyć

Wyniki poszczególnych meczy:

 Damian Zając PSP-2  :  PSP-15         7:0
 Bartosz Sobczyński PSP-24  :  PSP-28        4:0
 Patryk Szlensog PSP-2  :  PSP-28         3:1
 Mateusz Kurpiers PSP-24  : PSP-15         6:0
 Daniel Wolny PSP-28  :  PSP-15       2:0
 Bartek Olewiński PSP-24  :  PSP-2         1:0
 Tomasz Zwardoń
 Tomasz Łacny
 Dawid Stupak

klasyfikacja  końcowa  Mistrzostw  Opola

   I miejsce    PSP-24 9 pkt
   II miejsce    PSP-2 6 pkt
   III miejsce    PSP-28 3 pkt

  IV miejsce

   PSP-15 0 pkt

Najlepszym, a zarazem najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju (zdobywca 10 bramek)został uczeń PSP-24 Bartosz Sobczyński

 Nasz zespół oraz zespół PSP-2 będą reprezentować Opole w rozgrywkach mini piłki nożnej na szczeblu województwa.


PÓŁFINAŁ  WOJEWÓDZKI                       23.04.2009                      (Kluczbork)

W zawodach uczestniczyły drużyny, które zwyciężyły w etapach powiatowych (PSP-2 Wołczyn, PSP Osowiec, PSP Idzikowice oraz PSP-24 Opole).                                                     Naszą szkołę reprezentowali: 
 Maciej Kyć  
 Damian Zając

Wyniki poszczególnych meczy:

 Bartosz Sobczyński  
 Patryk Szlensog Opole  :  Wołczyn           6:0
 Mateusz Kurpiers Idzikowice  :  Osowiec     1:4
 Daniel Wolny Opole  :  Idzikowice       3:2
 Bartek Olewiński Wołczyn  : Osowiec         2:1
 Tomasz Zwardoń Idzikowice  :  Wołczyn     0:2
 Tomasz Łacny Opole  :  Osowiec           5:2
 Dawid Stupak  

klasyfikacja  końcowa  półfinału wojewódzkiego

   I miejsce     PSP-24 Opole 9 pkt
   II miejsce    PSP-2 Wołczyn 6 pkt
   III miejsce    PSP Osowiec 3 pkt

  IV miejsce

   PSP Idzikowice 0 pkt

Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Zwardoń -5, Sobczyński -4, Wolny -2, Olewiński, Kurpiers i Szlensog po 1.

Nasz zespół jako zwycięzca rozgrywek półfinałowych uzyskał awans do finału wojewódzkiego


FINAŁ  WOJEWÓDZKI                       5.05.2009                      (Branice)

W zawodach uczestniczyli zwycięzcy czterech półfinałów wojewódzkich (PSSP-5 Krapkowice, PSP-2 Olesno, PSP Branice oraz PSP-24 Opole). Nasza drużyna wystąpiła w bardzo osłabionym składzie (bez czterech podstawowych zawodników: Macieja Kycia, Bartosza Sobczyńskiego, Tomasza Zwardonia, Bartosza Olewińskiego): 
 Damian Zając

Wyniki poszczególnych meczy:

 Patryk Szlensog Opole  :  Olesno              3:8
 Mateusz Kurpiers Branice   :  Krapkowice     4:4
 Daniel Wolny Olesno  :  Krapkowice      4:5
 Tomasz Łacny Branice  : Opole              4:2
 Dawid Stupak Olesno  :  Branice           3:4
 Marcin Czioska Krapkowice  :  Opole        8:0

klasyfikacja  końcowa  półfinału wojewódzkiego

   I miejsce   Krapkowice
   II miejsce  Branice  
   III miejsce  Olesno  

  IV miejsce

 Opole  
początek

 

mini piłka nożna dziewcząt
 ROZGRYWKI GRUPOWE                17.04.2009                  (boisko PSP-24)
W zawodach uczestniczyły dziewczęta z czterech opolskich szkół podstawowych (PSP-21, PSP-5, PSP24, PSP-29). Naszą szkołę reprezentowały: 
 Monika Widera  
 Magdalena Danowska

Wyniki poszczególnych meczy:

 Kamila Kałabun  
 Barbara Wierzbicka PSP-24  :  PSP-5           1:1
 Katarzyna Stachowicz PSP-29  :  PSP-21         0:1
 Marta Filecka PSP-21  :  PSP-5           1:1
 Dorota Nowak PSP-24  :  PSP-29         1:0
 Karolina Blacha PSP-5  :  PSP-29          0:0
 Natalia Smolin PSP-24  :  PSP-21         3:0
 Julia Szlensog  
 Magdalena Drej  

klasyfikacja  końcowa  rozgrywek  grupowych

   I miejsce   PSP-24 7 pkt
   II miejsce   PSP-21 4 pkt
   III miejsce   PSP-5 3 pkt

  IV miejsce

  PSP-29 1 pkt

 Nasz zespół uzyskał awans do finału miejskiego, natomiast zespół, który zajął II miejsce (PSP-21) weźmie udział w turnieju barażowym u udział w finale.


FINAŁ  MIEJSKI                 22.04.2009              (stadion LKS Groszmal Opole)
W zawodach uczestniczyły dziewczęta z czterech opolskich szkół podstawowych, które zwyciężyły w rozgrywkach grupowych (PSP-14, PSP-15, PSP-24) oraz zwyciężczynie turnieju barażowego: PSP-11.  Naszą szkołę reprezentowały:
 Monika Widera  
 Magdalena Danowska

Wyniki poszczególnych meczy:

 Kamila Kałabun PSP-14  :  PSP-15          3:2
 Barbara Wierzbicka PSP-24  :  PSP-11          0:0
 Katarzyna Stachowicz PSP-15  :  PSP-11          0:0
 Marta Filecka PSP-24  :  PSP-14          0:0
 Dorota Nowak PSP-24  :  PSP-15          1:1
 Karolina Blacha PSP-14  :  PSP-11          2:1
 Natalia Smolin
 Magdalena Drej
 Julia Szlensog
 Magdalena Zwardoń

klasyfikacja  końcowa  Mistrzostw Opola

   I miejsce   PSP-14 7 pkt
   II miejsce   PSP-24 3 pkt
   III miejsce   PSP-15 2 pkt

  IV miejsce

  PSP-11 2 pkt

Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobyła uczennica klasy III Julia Szlensog.          Zwycięzca zawodów PSP-14 będzie reprezentować Opole w rozgrywkach wojewódzkich.

początek
4-bój  lekkoatletyczny  dziewcząt
 FINAŁ MIEJSKI                                            7.05.2009                                  (PSP-5)
    W zawodach uczestniczyły sześcioosobowe reprezentacje dziewcząt klas VI z 13 opolskich szkół podstawowych. Każda z uczestniczek startowała w czterech konkurencjach lekkoatletycznych: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg na 600m. Każdy wynik był przeliczany na punkty, a pięć najlepszych wyników z danej szkoły składało się na końcowy wynik zespołu.  Naszą szkołę reprezentowało sześć najbardziej wszechstronnych zawodniczek:
  60m PKT p.pal PKT skok w dal PKT 600m PKT suma
 Magdalena Danowska 9,1 74 31 49 4,10 59 2,10,5 55 237
 Natalia Smolin 8,9 82 26,5 37 4,00 54 2,07,1 61 234
 Barbara Wierzbicka 8,8 86 29,5 45 3,38 33 2,03,8 67 231
 Kamila Kałabun 9,1 74 29,5 45 3,53 38 2,05,5 65 222
 Jolanta Uciechowska 9,6 57 22 28 3,63 41 2,05,4 65 191
 Monika Widera 9,7 53 30,5 48 3,57 39 2,14,1 48 188

klasyfikacja  końcowa 

 I miejsce   PSP-2 1129
II  PSP-24 1115
III   PSP-15 1033
IV  PSP-10 901
V  PSP-21 899
VI  PSP-5 884
VII  PSP-25 880
VIII  PSP-14 868
 IX  PSP-8 853
X  PSP-1 652

Mistrz i wicemistrz uzyskał prawo udziału w finale wojewódzkim czwórboju LA.

początek
4-bój  lekkoatletyczny  chłopców
 FINAŁ MIEJSKI                                            8.05.2009                                  (PSP-5)
       W zawodach uczestniczyły sześcioosobowe reprezentacje chłopców klas VI i młodszych z 14 opolskich szkół podstawowych. Każdy z uczestników startował w czterech konkurencjach lekkoatletycznych: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg na 1000m.   Każdy wynik był przeliczany na punkty, a pięć najlepszych wyników z danej szkoły składało się na końcowy wynik zespołu.  Naszą szkołę reprezentowali:
  60m PKT p.pal PKT skok w dal PKT 1000m PKT suma
 Bartosz Sobczyński 8,1 84 48 71 4,53 56 3,08,9 81 292
 Tomasz Łacny 8,6 65 41 57 4,07 41 3,18,9 66 229
 Daniel Wolny 8,8 58 49 73 3,65 26 3,19,7 65 222
 Mateusz Kurpiers 8,9 54 47,5 70 3,95 37 3,26,9 56 217
 Bartosz Olewiński 9,6 33 42,5 60 3,67 27 3,29,2 53 173
 Paweł Dołganiuk 9,3 41 41,5 58 3,66 27 4,18,2 7 133

klasyfikacja  końcowa 

  I miejsce  PSP-24 1133
II  PSP-10 1100
III   PSP-5 1074
IV  PSP-14 1043
V  PSP-2 1034
VI  PSP-11 952
VII  PSP-1 920
VII  PSP-29 920
IX  PSP-16 858
X  PSP-15 857

   Najlepszym zawodnikiem czwórboju został nasz uczeń Bartosz Sobczyński, który indywidualnie uzyskał najwięcej punktów: 292.

   Nasz zespół jako zwycięzca zawodów uzyskał awans do finału wojewódzkiego w czwórboju LA w kategorii chłopców.

początek
3-bój  lekkoatletyczny  dziewcząt
 FINAŁ MIEJSKI                                            14.05.2009                                  (PSP-5)
    W zawodach uczestniczyły ośmioosobowe reprezentacje dziewcząt klas V z 13 opolskich szkół podstawowych. Każda z uczestniczek startowała w trzech konkurencjach lekkoatletycznych: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600m. Każdy wynik był przeliczany na punkty, a sześć najlepszych wyników z danej szkoły składało się na końcowy wynik zespołu.  Naszą szkołę reprezentowała ósemka dziewcząt z klas V:
  60m PKT p.pal PKT 600m PKT suma
 Natalia Obrycka 9,4 64 34 57 2,07,2 61 182
 Magdalena Drej 9,5 60 35 59 2,14,5 47 166
 Daria Puscz 9,5 60 26,5 37 2,10,3 55 152
 Paulina Bielang 9,3 67 18 20 2,13,0 48 135
 Marta Fornalik 9,8 50 28 41 2,20,0 37 128
 Agata Pilawka 10,0 44 18,5 21 2,10,3 55 120
 Karolina Pierzchała 10,8 23 25,5 35 2,14,9 47 105
 Paulina Nowak 10,9 21 27,5 40 2,18,3 40 101

klasyfikacja  końcowa 

   I miejsce   PSP-2 1076
 II   PSP-5 986
 III   PSP-21 920
IV  PSP-15 911
V  PSP-16 899
VI  PSP-24 883
VII  PSP-8 851
VIII  PSP-14 815
 IX  PSP-28 694
X  PSP-9 649

Mistrz i wicemistrz uzyskał prawo udziału w finale wojewódzkim 3-boju LA.

początek
3-bój  lekkoatletyczny  chłopców
 FINAŁ MIEJSKI                                            15.05.2009                                  (PSP-5)
    W zawodach uczestniczyły ośmioosobowe reprezentacje chłopców klas V z 14 opolskich szkół podstawowych. Każdy uczestnik startował w trzech konkurencjach lekkoatletycznych: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 1000m. Każdy wynik był przeliczany na punkty, a sześć najlepszych wyników z danej szkoły składało się na końcowy wynik zespołu.    Naszą szkołę reprezentowało siedmiu uczniów klas V:
  60m PKT p.pal PKT 1000m PKT suma
 Tomasz Łacny 8,4 72 44 63 3,15,6 70 205
 Tomasz Zwardoń 9,3 41 35,5 46 3,20,1 64 151
 Tomasz Okos 9,2 44 37,5 50 3,27,7 55 149
 Paweł Psiuk 9,3 41 46 67 3,38,5 41 149
 Damian Zając 9,2 44 37 49 3,31,6 50 143
 Michał Matysek 9,1 47 36,5 48 3,38,5 41 136
 Szymon Rother 9,7 30 47 69 4,03,4 15 114
 - - - - - - - -

klasyfikacja  końcowa 

   I miejsce   PSP-2 936
 II   PSP-24 933
 III   PSP-15 865
IV  PSP-16 845
V  PSP-21 826
VI  PSP-14 805
VII  PSP-8 768
VIII  PSP-1 761
 IX   PSP-11 751
X  PSP-5 708

Mistrz i wicemistrz uzyskał prawo udziału w finale wojewódzkim 3-boju LA.

początek
Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce
                                                            21.05.2009                                  (PSP-2)
    W zawodach uczestniczyli uczniowie z 14 opolskich szkół podstawowych.             Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w dziesięciu konkurencjach. jeden zawodnik mógł uczestniczyć maksymalnie w dwóch konkurencjach indywidualnych i w jednej sztafecie.  Nasze dziewczęta zdobyły medale  w ośmiu z dziesięciu konkurencji: 2 złote 2 srebrne        i 4 brązowe. Chłopcy zdobyli 1 złoty, 2 srebrne 1 brązowy medal.
  KONKURENCJA WYNIK MIEJSCE
D Z I E W C Z Ę T A
 Barbara Wierzbicka bieg 100m 13,9 I miejsce
Kamila Kałabun                        Natalia Smolin                 Magdalena Danowska           Barbara Wierzbicka sztafeta 4x100m dziewcząt 57,9 I miejsce
 Barbara Wierzbicka 80m przez płotki 16,1 II miejsce
 Magdalena Danowska skok w dal 4,11 II miejsce
 Jolanta Uciechowska bieg 600m 2,00,6 III miejsce
 Monika Widera skok wzwyż 125 III miejsce
 Magdalena Danowska pchnięcie kulą 8,20 III miejsce
Natalia Obrycka                   Jolanta Uciechowska                 Katarzyna Stachowicz           Weronika Bakanowicz sztafeta olimpijska dziewcząt: 800+400+200+100 5,13,4 III miejsce
 Natalia Smolin 80m przez płotki 16,5 IV miejsce
 Natalia Smolin bieg 300m 51,0 IV miejsce
C H Ł O P C Y
 Bartosz Sobczyński bieg 100m 12,9 I miejsce
 Bartosz Sobczyński skok w dal 4,65 II miejsce
Michał Matysek                        Daniel Wolny                         Tomasz Łacny                       Bartosz Sobczyński sztafeta 4x100m chłopców 58,7 II miejsce
 Paweł Dołganiuk pchnięcie kulą 9,55 III miejsce
 Tomasz Łacny 100m przez płotki 19,5 IV miejsce

klasyfikacja  zespołowa dziewcząt

   I miejsce   PSP-2 131 pkt
 II   PSP-24 109
 III   PSP-21 60
IV  PSP-16 57
V  PSP-16 48
VI  PSP-15 47
VII  PSP-14 45
VIII  PSP-5 37
 IX   PSP-10 36
X  TAK 29

klasyfikacja  zespołowa chłopców

   I miejsce   PSP-10 88 pkt
 II   PSP-14 84
 III   PSP-5 83
IV  PSP-2 77
V  PSP-24 66
VI  PSP-16 64
VII  PSP-21 42
VIII  PSP-1 36
 IX   PSP-28 33
X   PSP-29 27

Uczniowie, którzy zajęli miejsca medalowe uzyskali awans do finału wojewódzkiego.

 


 FINAŁ WOJEWÓDZKI                    8.06.2009                 Kędzierzyn-Koźle

W finale wojewódzkim w lekkiej atletyce naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów              (7 dziewcząt i 5 chłopców), którzy startowali w 12 konkurencjach.

Najlepsze miejsca uzyskali:

 Paweł Dołganiuk pchnięcie kulą III miejsce
Kamila Kałabun                        Natalia Smolin                 Magdalena Danowska           Barbara Wierzbicka sztafeta 4x100m dziewcząt III miejsce

57,59

Jolanta Uciechowska                  Natalia Smolin                    Natalia Obrycka                     Kamila Kałabun sztafeta olimpijska dziewcząt: 600+400+200+100 V miejsce
 Barbara Wierzbicka bieg 80m p.pł V miejsce
 Bartosz Sobczyński bieg 100m VI miejsce
Paweł Kolenda                        Mateusz Kurpiers                         Tomasz Łacny                       Bartosz Sobczyński sztafeta 4x100m chłopców VI miejsce

54,83

                       
początek
 
 A. Martuś