PROJEKT EDUKACJI FINANSOWEJ

"OD GROSIKA DO ZŁOTÓWKI"

   

Moje wrażenia z podróży po Galaktyce Finanse i Oszczędzanie najpierw wydawały się małe a dopiero później były większe. Było ogromnie dużo ćwiczeń, w których można było nauczyć się dużo rzeczy.

Daniel Michalski 3a

Bardzo bym chciała wybrać się w podróż po Galaktyce, ponieważ chciałabym zwiedzić wszystko oraz odwiedzić Grosika. Moje wrażenia po tej podróży są bardzo fantastyczne.

Paulina Sakowska 3a

W czasie podróży po Galaktyce Finanse i Oszczędzanie nauczyłam się wielu ciekawych rzeczy. Poznałam nominały i wartość pieniądza, sposoby zarabiania pieniędzy, zasady ich racjonalnego wydawania. Dzięki tej podróży dowiedziałam się, że oszczędzanie to nie tylko gromadzenie pieniędzy. Moja podróż zakończyła się sukcesem!!!Nauczyłam się liczyć i rozpoznawać pieniądze.

Olimpia Siemiątkowska 3a

W mojej podróży po Galaktyce Finanse i Oszczędzanie nauczyłem się, jak ciężko zarabiać pieniądze. Szybko można je stracić nie oszczędzając od grosika do złotówki.

Damian Kowol 3a

W pierwszy dzień uczyliśmy się, która strona pieniądza to awers a która rewers. Drugiego dnia uczyliśmy się zarabiać pieniądze. W trzecim dniu poznaliśmy, jak przechowywać pieniądze. Następnego dnia uczyliśmy się oszczędzania a piątego dnia kończyliśmy się uczyć "Od grosika do złotówki".

Kuba Kosiorek 3a